Řetězy TSUBAKI s japonskou kvalitou

Japonská firma TSUBAKIMOTO se od roku 1917 věnuje výrobě a zlepšování kvality válečkového řetězu. Tsubaki je v současné době největším výrobcem řetězů na světě. Společnost nyní dodává řetězy v enormní škále typů, velikostí a materiálů, aby uspokojila odlišné požadavky širokého spektra zákazníků a udržela si tak dlouholetou pověst kvality a spolehlivosti po celém světě.

Řetězy s unašeči, velké dopravníkové řetězy a hnací řetězy

Hlavními produkty firmy TSUBAKIMOTO jsou hnací řetězy, řetězy s unašeči a velké dopravníkové řetězy. S tím související výrobky jako jsou volnoběžky, kola a hřídelové spojky. V naší nové moderní dílně v Dordrechtu jsou kompletovány standardní řetězy s unášeči, čímž zkracují dodací termíny při zachování maximální kvality. V případě požadavku zákazníka je možné vyrobit kompletně řetězy na objednávku.

TSUBAKIMOTO EUROPE B.V. obsluhuje evropský trh, Afriku a Střední východ. Hlavní sídla jsou umístěna v holandském Dordrechtu - obsluhující zákazníky, kteří mají zájem o dopravní řetězy. Naše dceřiná společnost má sídlo v anglickém Nottinghamu. Tsubaki Group má 28 výrobních závodů po celém světě. Chápeme požadavky evropského trhu, tudíž jsou naše hlavní výrobky dostupné jak v BS, tak i v ANSI sériích přímo ze skladu.

Řetězy BS a řetězy ANSI přímo ze skladu

Od hnacího řetězu pro přenos síly, unášečových řetězů pro dopravníky až po řetězy odolné vůči korozi, kde zákazník potřebuje najít vhodné řešení problému, jsou k dispozici výrobky, jako je Lambda bezúdržbový řetěz. Tsubaki má výrobky vhodné pro jakékoliv aplikace.