Nová generace bezúdržbového řetězu LAMBDA od TSUBAKI

2016/10/17

NOVÁ GENERACE BEZÚDRŽBOVÉHO ŘETĚZU LAMBDA OD TSUBAKI

Od roku 1917 Tsubakimoto Chain Company vyrábí řetězy nejvyšší kvality a je celosvětovým lídrem v inovacích. Právě společnost Tsubaki, jako první výrobce, představila v roce 1988 bezúdržbové řetězy pod označením LAMBDA.

LAMBDA je ideální řetěz do prostředí, kde je mazání řetězu složité, popřípadě nelze řetěz mazat vůbec. Mezi klasické aplikace patří všechny provozy, vyžadující čisté a zdravotně nezávadné prostředí s požadavkem na nulovou kontaminaci mazivem. Například papírenský, potravinářský a dřevozpracující průmysl, nebo též balící procesy.

Tsubaki nyní hrdě představuje již šestou generaci prémiového bezúdržbového řetězu LAMBDA, který je standardně dodáván se speciálně vyvinutým mazivem pouzder NSF-H1 používaném pro Potravinářský průmysl.

Charakteristiky řetězu

Charakteristiky řetězu

1. Spékané pouzdro naimpregnované olejem
Mikroskopické póry bezešvého spékaného pouzdra jsou vakuově naplněny vysoce výkonným mazivem H1 potravinářské úrovně, které poskytuje navýšení životnosti o 30%.

2. Speciální povlakování čepu
Speciální povlak na povrchu čepu dlouhodobě zlepšuje vnitřní mazání řetězu.

3. Centre Sink nýtování
Unikátní nýtování umožňuje rychlé a snadné rozebrání řetězu.

4. Ring Coin
Patentované ražení děr spojkových destiček umožňuje dosáhnout spojkovému článku stejné životnosti, jakou má celý řetěz.

30% Navýšení životnosti řetězu

Opotřebení

Vzhledem k použití lepšího maziva NSF-H1 jako standartního, se životnost nového Lambda řetězu zvýšila o 30% [b] při stejné údržbě a při stejné pevnosti řetězu.

Výchozí prodloužení
Omezené počáteční prodloužení snižuje nároky na po-instalační seřizování a podílí se na celkovém zvýšení životnosti [a].

Stabilní prodloužení
Vzorec prodloužení řetězu Tsubaki Lambda je extrémně stabilní. To má za následek minimalizování času věnovaného seřizování celého řetězového převodu po dobu celé životnosti řetězu.

30% Navýšení životnosti řetězu

Původní článek na TSUBAKI.EU