Flexibilní kabely TRAXLINE pro tisíce aplikací

2015/08/13

Flexibilní kabely řady Traxline jsou také z dílny světového výrobce Tsubaki Kabelschlepp. Kabely TSUBAKI KABELSCHLEPP se vyznačují vysokou spolehlivostí, výkonem a dlouhou životností i při dlouhodobém venkovním využití i v extrémních podmínkách (od -40° do + 90°C).

Uplatnění najdou ve strojírenství, jsou vhodné pro vybavení jeřábů a dopravníků, pro aplikace Profibus, CAN bus, Interbus, USB, Fiber Optic, Coax, CAT5e a Cat6, pro přenos obrazového a světelného signálu, pro motory / servopohony, najdou uplatnění i v aplikacích přepravy na velké vzdálenosti.

Zajímavá je vysoká rychlost i zrychlení, odolnost vůči oleji, bočnímu tlaku, mořské vodě, UV záření. Tyto výrobky odpovídají nejvyšším ekologickým normám: nešíří plameny, neobsahují silikon, halogen ani chlor.

Produkty TRAXLINE jsou využívány po celém světě, na standardních aplikacích jako jsou frézovací stroje, jeřáby, automyčky a lékařské či laboratorní technologie, ale i na složitých zařízeních jako jsou průmyslové roboty, ropné plošiny a dokonce i vesmírné stanice.

Pro více informací o tomto produkty pro tisíce aplikací, nás prosím neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme (obchod@contra.cz, www.tsubaki-kabelschlepp.cz).

contra kabelschlepp traxline kabelový řetěz

contra kabelschlepp traxline

V nabídce jsou kontrolní kabely:

kontrolní kabely contra

pohonné kabely:

power cables contra

datové kabely:

datové kabely contra

bus-foc-coax kabely:

bus coax cables contra kabelové řetězy

systémové kabely:

contra kabelschlepp kabelové řetězy systémové řežězy

vysokoodolné kabely power one:

contra kabelschlepp traxline power one