SUPER
Rozměry těchto sérií jsou shodné s řetězy série ANSI G7. Speciální tvar destiček série SUPER dodává mimořádný výkon. Otvory destiček jsou zpevněny a kalibrovány kuličkováním. Čepy jsou prokalené skrz pro větší rázovou odolnost (25% až 30%). Řetěz série SUPER nabízí o 10% vyšší pevnost při přetržení než ekvivalentní velikosti řetězu série ANSI G7. Řetěz série SUPER může být použit k namísto o řadu většího řetězu série ANSI G7. Tyto řetězy jsou ideální pro aplikace, kde je řetěz limitován místem. Nejlépe se hodí pro nízké provozní rychlosti do rychlosti 50m/min.

SUPER-H
Tloušťka destiček série SUPER-H je stejná jako další větší rozteč řetězu série SUPER. Čepy jsou také prokaleny skrz, což poskytuje vyšší pevnost při přetržení a vyšší rázovou odolnost než řetěz série SUPER. Otvory desek jsou zpevněny a kalibrovány kuličkováním. Řetězy série SUPER-H mohou být použity k náhradě další větší velikosti standardního řetězu ANSI, ideální jsou pro aplikace, kde je limitován prostor. Nejlépe se hodí pro nízké provozní podmínky, do rychlosti 50m/min.

US
ULTRA SUPER série nabízí větší odolnost proti mechanickému opotřebení, vyšší rázovou odolnost (170%) a vyšší pevnost při přetržení (150%) než jakýkoliv jiný Tsubaki válečkový řetěz. Čepy jsou kalené skrz a díry čepů jsou prokalena a zpevněny a kalibrovány kuličkováním. Čepy mají zvětšený průměr. Tento řetěz je vhodný pro aplikace kde je omezen prostor. Těžká konstrukce řetězu série ULTRA SUPER dovoluje vyměnit řetězy za o dvě rozteče větší než řetězy série ANSI G7. Řetězy jsou vhodné pro provozní podmínky, do rychlosti 50m/min.